Breaking News

حمایت مالی برای آموزش همگانی

با همه گیری ویروس کرونا و افزایش آمار مرگ و میر ناشی از این ویروس،‌اهمیت آموزش بیش از پیش احساس می شود و همه ی ما در قبال آن مسئول هستیم. ما در تخصصی ترین پایگاه آموزش پیشگیری و درمان کرونا ویروس ۱۹ آماده ایم تا با حمایت و پشتیبانی شما این مهم را به سرانجام برسانیم. این پورتال روزانه میزبان هزاران نفر از کاربران اینترنت بوده که به دنبال راهکاری برای پیشگیری، کنترل و درمان بیماری کرونا ویروس ۱۹ می باشند.

در این راستا با هماهنگی انجام شده با پلتفرم های تبلیغاتی تاثیر گذار و مدیران پلتفرم های تبلیغات جمعی،‌این امکان بوجود آمده است تا با پرداخت هر ده هزار تومان هزار نفر به صورت قطعی بتوانند از آموزش های تخصصی در حوزه ی کرونا بهره مند شوند

همچنین ریال به ریال هزینه کرد اسپانسرینگ از این پروژه ی آموزشی به همراه آمار دقیق در صورت وارد نمودن اطلاعات تماس به سمع و نظر حامی خواهد رسید. شرکت های خواهان اسپانسرینگ نیز می توانند از خدمات ویژه ی این وبسایت برای معرفی خود استفاده نمایند .

برای حمایت کافی است تا اطلاعات خود را به صورت دقیق در این فرم وارد نمایید تا به درگاه اختصاصی پرداخت شاپرک متصل شوید. بعد از آن از طرف تیم آموزش با شما جهت هماهنگی و اطلاع رسانی نحوه ی هزینه کرد ها طی ۴۸ ساعت تماس گرفته خواهد شد.

با تشکر.

تومان
error: Content is protected !!